“Kobiece” książki, czyli co warto przeczytać?

Kobiety uwielbiają czytać książki szczególnie podczas długich i chłodnych wieczorów. Posiadają wtedy chwilę czasu i chciałyby ją jak najlepiej wykorzystać. Jeśli więc znajdujemy się w takim położeniu, to poznajmy najlepsze propozycje książek dla kobiety na rok 2018. Zapoznając się z nimi będziemy mogli zapewnić sobie chwilę relaksu, a zarazem zadbać o swoje szkolenie. Właśnie to powinno nam przyświecać, gdy kolejny raz zabieramy się za czytanie. Poznajmy te cenne propozycje.

Książki akcji

Jeśli uwielbiamy książki, w których występuje wciągająca akcja, to tutaj dobrze byłoby przyjrzeć się: kryminałom Anny Klejzerowicz, “Porwaną” Róży Lewanowicz, “Cienie przeszłości” Edyty Świętek.

Książki na humor i relaks

Pewne książki mogą nas rozśmieszać, a zarazem dostarczać nam bardzo miłych emocji. Jeśli oczekujemy czegoś takiego, to dobrze jest poznać książki takich pisarek, jak: Joanny Sykat, Katarzyny Grocholi, Kasi Bulicz-Kasprzak, Iwony Banach, Krystyny Mirek, Magdaleny Korden czy Gabrieli Gargaś.

Książki rozwojowe

Czytając mamy możliwość pozyskiwać nową wiedze, umiejętności i cenne informacje. Jeśli chcielibyśmy, aby takie książki pozytywnie wpłynęły na nasze życie, jego jakość i rozwój, to warto przyjrzeć się takim książkom, jak: “Ty jesteś moje imię” Katarzyny Zyskowskiej-Ignaciak, “Dziewczyna w czerwonym płaszczyku” Romy Ligockiej, “Dziewczynka, która widziała zbyt wiele” Małgorzaty Wardy czy “Kruchość jutra” Ewy Bauer.

Książki najnowsze dla kobiet na rok 2018

Uwielbiamy nowości i właśnie dlatego warto jest dowiedzieć się, które nowe książki idealnie sprawdzają się do czytania. Pewne z nich zostały bardzo pozytywnie ocenione już przez szerokie grono kobiet. Powinno więc nam zależeć na tym, aby również je dokładnie poznać. Jednym z przykładów jest książka November 9, w której to przewija się ciekawa historia Fallona i Bena, między którymi pojawia się miłość i romantyzm.

Przyjemnie będzie się am czytało również książkę “Ugly Love”, w której to widzimy przykład chorej miłości. Na początku nie jej treść i fabuła nie wydaje się być wciągająca, natomiast czytając dalej dostrzegamy, że nie możemy oderwać wzrok od tekstu. I tak oto po pewnym czasie kończymy czytać, ceniąc sobie całą historię, która została w taki sposób przygotowana.

Wyjątkową propozycją na rok 2018 jest również książka After, którą w pewnym stopniu można zaliczyć do nowoczesnego romansidła. Jeśli więc doceniamy również i taką treść, to dobrze byłoby ją poznać od samego początku do końca.

Mamy sposobność zaopatrzyć się w takie książki zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej, więc warto ustalić, która z nich bardziej nam odpowiada.

Możesz również polubić…